Gabinet

mgr Mateusz Galiński

Absolwent studiów magisterskich na kierunku fizjoterapii na AWF Warszawa. Umiejętności zdobył również podczas wymiany międzynarodowej na uczelni Universidad Complutense de Madrid. Uczestnik wielu szkoleń i kursów o tematyce rehabilitacji ortopedycznej i sportowej, stale współpracujący ze sportowcami. Aktualnie kontynuuje naukę wg koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine. Zarejestrowany w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów –nr wykonywania zawodu 20352.

Mateusz jako trener współpracuje z klientami już od 7 lat, zbierając doświadczenie i poszerzając swoje kompetencje. Trener przygotowania motorycznego w oparciu o międzynarodowe metody pracy wg EPI oraz EXOS, instruktor kulturystki i sportów siłowych, certyfikowany specjalista z metody FMS.

Wieloletni zawodnik piłki nożnej oraz lekkoatletyki. Obecnie sportowiec amator, trenuje siłowo, sporty walki, bieganie, narciarstwo, turystykę wysokogórską oraz survival. Prywatnie interesuje się sztuką, muzyką klasyczną oraz książkami z zakresu ekonomii, psychologii, medycyny.

If you knew you could never fail at anything what would you try?

Telefon kontaktowy:

669 016 206

mgr Sebastian Demski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia ze specjalizacją fizjoterapii sportowej oraz ortopedii i traumatologii. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń i kongresów z dziedziny rehabilitacji, terapii manualnej, tkanek miękkich i leczenia bólu w układzie ruchu, a także przygotowania motorycznego i treningu. Od wielu lat pracuje z osobami aktywnymi  w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które zdobywał w renomowanych centrach rehabilitacji i treningu w Warszawie.

Sebastian jest dyplomowanym terapeutą szkoły „Medical training therapy” i kontynuuje naukę w szkole IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine). Certyfikowany instruktor kulturystyki i sportów siłowych, skutecznie łączy wiedzę z zakresu treningu i rehabilitacji u swoich podopiecznych. Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty numer; 20730.

Fan aktywnego trybu życia, zawodowy ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zamiłowania narciarz, podróżnik, fan aktywnego stylu życia. Zainteresowania: ludzkie ciało i psychika, ekonomia i biznes oraz geopolityka.

W Życiu żałuj tylko miejsc, których nie odwiedziłeś, ludzi których nie poznałeś i książek, których nie przeczytałeś.

Telefon kontaktowy:

782 155 962

Formularz kontaktowy Cennik usług