Fizjoterapeuci

mgr Mateusz Galiński

Absolwent kierunku fizjoterapia na warszawskim AWF, który zdobył również doświadczenie podczas wymiany w Madrycie na uczelni Universidad Complutense. Aktualnie kontynuuje naukę realizując podyplomowe studia osteopatyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej zrzeszonej w Flanders International College of Osteopathy (FICO). Prawo wykonywania zawodu nr 20352.

Specjalizuje się w rehabilitacji sportowej, ortopedii i traumatologii oraz bólach kręgosłupa. Fizjoterapia to pasja, którą stale rozwija poprzez uzupełnianie wiedzy o najnowsze publikacje i doniesienia naukowe.  W pracy z pacjentem wykorzystuje skuteczne i bezpieczne metody leczenia.

Filary pracy to zrozumienie istoty problemy pacjenta, szczegółowa diagnostyka, zaproponowanie programu leczenia, edukacja oraz budowanie przyjaznej relacji.

Wieloletni zawodnik piłki nożnej i lekkoatletyki. Obecnie sportowiec amator, łączy elementy treningu siłowego, kettlebell oraz boksu. Prywatnie wielki miłośnik książek i muzyki klasycznej.

Celem lekarza powinno być szukanie zdrowia. Każdy może znaleźć chorobę. A.T.Still

Mateusz Galiński – ZnanyLekarz.pl

Telefon kontaktowy:
669 016 206

mgr Sebastian Demski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia ze specjalizacją fizjoterapii sportowej oraz ortopedii i traumatologii. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń i kongresów z dziedziny rehabilitacji, terapii manualnej, tkanek miękkich i leczenia bólu w układzie ruchu, a także przygotowania motorycznego i treningu. W swojej praktyce pomaga również pacjentom stomatologicznym. Od wielu lat pracuje z osobami aktywnymi  w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które zdobywał w renomowanych centrach rehabilitacji i treningu w Warszawie.

Sebastian jest dyplomowanym terapeutą manualnym koncepcji IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine) oraz terapeutą szkoły „Medical training therapy” wg. prof. Lasse Thue. Certyfikowany instruktor kulturystyki i sportów siłowych, skutecznie łączy wiedzę z zakresu treningu i rehabilitacji u swoich podopiecznych. Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty numer; 20730.

Fan aktywnego trybu życia, zawodowy ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zamiłowania narciarz, podróżnik, fan aktywnego stylu życia. Zainteresowania: ludzkie ciało i psychika, ekonomia i biznes oraz geopolityka.

W Życiu żałuj tylko miejsc, których nie odwiedziłeś, ludzi których nie poznałeś i książek, których nie przeczytałeś.

Telefon kontaktowy:

782 155 962