Fizjoterapeuci

mgr Mateusz Galiński

Absolwent kierunku fizjoterapia na warszawskim AWF ze specjalizacją z ortopedii i traumatologii oraz rehabilitacją sportową. Studiował w Madrycie na uczelni Universidad Complutense podczas wymiany międzynarodowej. Uczestnik wielu szkoleń i kursów o tematyce rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Aktualnie kontynuuje naukę wg koncepcji International Academy of Orthopedic Medicine. Prawo wykonywania zawodu nr 20352.

Mateusz jako fizjoterapeuta pomaga klientom już od 9 lat. Zebrane doświadczenie pomaga jeszcze lepiej dopasować nabyte na szkoleniach umiejętności do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Nieustannie się rozwija i poszerza kompetencje śledząc publikacje naukowe.

Trener przygotowania motorycznego w oparciu o prestiżowe, międzynarodowe metody pracy wg EPI oraz EXOS, certyfikowany specjalista z metody FMS.

Prywatnie wieloletni zawodnik piłki nożnej i lekkoatletyki. Pasjonat zdrowego stylu życia, uprawia trening siłowy, boks, biegi ultra, turystykę wysokogórską oraz survival. Amator malarstwa, muzyki klasycznej, w wolnych chwilach mól książkowy.

Umysł rozwinięty nowym pomysłem nigdy nie wraca do poprzednich wymiarów.

Telefon kontaktowy:
669 016 206

mgr Sebastian Demski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia ze specjalizacją fizjoterapii sportowej oraz ortopedii i traumatologii. Uczestnik wielu specjalistycznych szkoleń i kongresów z dziedziny rehabilitacji, terapii manualnej, tkanek miękkich i leczenia bólu w układzie ruchu, a także przygotowania motorycznego i treningu. W swojej praktyce pomaga również pacjentom stomatologicznym. Od wielu lat pracuje z osobami aktywnymi  w oparciu o wiedzę i doświadczenie, które zdobywał w renomowanych centrach rehabilitacji i treningu w Warszawie.

Sebastian jest dyplomowanym terapeutą manualnym koncepcji IAOM (International Academy of Orthopedic Medicine) oraz terapeutą szkoły „Medical training therapy” wg. prof. Lasse Thue. Certyfikowany instruktor kulturystyki i sportów siłowych, skutecznie łączy wiedzę z zakresu treningu i rehabilitacji u swoich podopiecznych. Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty numer; 20730.

Fan aktywnego trybu życia, zawodowy ratownik WOPR i instruktor pływania. Z zamiłowania narciarz, podróżnik, fan aktywnego stylu życia. Zainteresowania: ludzkie ciało i psychika, ekonomia i biznes oraz geopolityka.

W Życiu żałuj tylko miejsc, których nie odwiedziłeś, ludzi których nie poznałeś i książek, których nie przeczytałeś.

Telefon kontaktowy:

782 155 962